avizheh studio

داستـان آویـــژه

آتلیه عکس آویژه در سال ۱۳۸۳ به همت جناب آقای دکتر افشین فاتح افتتاح گردید، در زمان دانشجوییِ مدیرعامل، آویژه عکاسی کوچکی بود؛  متشکل از همراهی پدر، خواهر ، همسر و خواهر زاده ایشان، که هر کدام از آنها به عنوان شغل دوم و به دنبال جایگاهی به عنوان گرمتر شدن محفل خانوادگی دور هم جمع شده بودند.

از آنجایی که هنر عشق و خدمت در کنار اصول صحیح مدیریتی در آویژه ای که « به معنی خاص بودن » بنا شده بود ،عجین گشت؛ در کمتر از ۲ سال ، پرسنل از یک نفر بانو به ۱۳ نفر و هم اکنون به بیش از ۱۰۰ نفر در شعب تهران/ شیراز /دبی شکل گرفته است.

ابتدای راه فقط نام این افراد به چشم می خورد :افشین فاتح مدیر، مریم همسر فداکارش، فائزه فاتح خواهر مهربان و متخصص اش، کریم فاتح  پدری پشتیبان، آرش بزمی خواهرزاده با غیرت ۱۱ ساله و همراه و صنم اولین دختر کارمند بی ریای آویژه .

احترام به تفکر و نیاز مخاطبان و نوآوری با متد روز دنیا، آویژه را به هولدینگی تبدیل کرد که دیگر یکاستودیو نبود ،در تمام ایران و چند کشور همسایه  ،مخاطبین و مشتریان خشنود بسیاری آویژه را به معنای خاص می شناختند.

آویژه خاص است، اما خاص در چه زمینه هایی؟

زیرمجموعه های آویژه بصورت سیستم سازی شده در زمینه های زیر خدمات فوق حرفه ای را به مخاطبان ارائه می دهد و کارآفرینی آن بیش از صدها نفر را بصورت دورکاری درگیر تخصصی جاودانه و زیبا کرده است:

  •       آتلیه حرفه ای عروس و داماد
  •       آتلیه تخصصی مادر و کودک
  •       آتلیه تخصصی برندینگ و تولید محتوای مجازی
  •       تبلیغات حرفه ای
  •       ساخت و سیستم سازی کسب و کارهای نوین

دیگر آویژه فقط در شیراز نیست و سرویس دهی او در تمام ایران و کشورهای دیگر از جمله قطر، مالزی، گرجستان، آلمان، سوئد، کانادا و انگلیس می باشد و فقط یک شعار با تمام قدرت سرلوحه کارشان در خدمتگذاری حرفه ای به مخاطبین قرار دارد.

“آویژه یعنی خاص ،اینجا از قبل به همه چیز فکر شده است”. امروزت را به زیبایی تصویر میکنیم، فردا لبخند را به خاطراتت پیوند میزنیم !